Dvejetainis variantas bit, Kaip Tapti Turtingu Greitai Bitų Gyvenime,

Bitų variantas

Turinys

  Yibit Bitas akronimas iš angliško binary digit — elementarusis informacijos matavimo vienetas.

  Kas yra dvejetainė prekyba. Kaip gauti turtingas, pamatinius dėsnius turto kaip tapti super turtingu bitų gyvenimu. Kripto currency. Kriptovaliutos mokymai - kaip pradėti ir išgyventi?

  Vienas bitas atitinka informacijos kiekį, kuris gaunamas sužinojus atsakymą į klausimą, turintį du lygiaverčius atsakymus. Pavyzdžiui, metant monetą galima spėti kuria puse ji nukris.

  bitų variantas

  Kompiuterijoje naudojamoje dvejetainėje skaičiavimo sistemoje šios reikšmės žymimos vienetu ir nuliu. Bitas, skirtingai nei, pavyzdžiui, SI sistemos matavimo žetonas nebegalioja, negali būti dalomas, už jį nėra mažesnio informacijos matavimo vieneto kaip bitų variantas tik iš dalies sužinoti kuria puse apsivertė mesta moneta.

  bitų variantas

  Šiuolaikiniai skaitmeniniai prietaisai visą informaciją bitų variantas, perduoda ir apdoroja išreikštą būtent dvejetainiais skaičiais yra buvę nepavykusių bandymų naudoti tam dešimtainę skaičiavimo sistemą. Visa, matoma kompiuterio ekrane, bet kokie vaizdo ir garso duomenys yra apibrėžti dvejetainiais simboliais — bitais. Vienas bitas yra labai mažas informacijos kiekis.

  bitų variantas

  Pavyzdžiui, norint pavaizduoti paveikslėlį reikia užrašyti kiekvieno jį sudarančio taško ekrane spalvą. Jeigu spalvų yra tik dvi, tai kiekvienam taškui reikės nurodyti tik nulį arba vienetą. Bet jei spalvų yra jau keturios, kiekvienos spalvos numeris jau bus dviejų dvejetainių skaičių ilgio t.

  bitų variantas

  Jeigu spalvų aštuonios — kiekvienos spalvos kodas bus sudarytas iš trijų bitų ir t. Šiuolaikinius monitorių ekranus sudaro ne mažiau kaip taškų.

  Norint pavaizduoti bent aštuonių spalvų paveikslėlį tokiame kompiuterio ekrane jo užrašymui reikiamos atminties kiekis sudarys beveik pusantro milijono bitų.

  bitų variantas

  Kaip dideli atstumai nėra matuojami metrais, taip ir didesni informacijos kiekiai dažniausiai nematuojami bitais. Tam naudojami kartotiniai vienetai — kilobitai, megabitai ir t. Vietoje milijono, kuris SI sistemoje žymimasdvejetainėje skaičiavimo sistemoje naudojamas dydis.

  bitų variantas

  Taigi vienas kilobitas yra neo bitai. Norint išvengti neaiškumų, kiek bitų sudaro kilobitą, Tarptautinė Elektrotechnikos Komisija išleido standartą IECkuris apibrėžia kitokius priešdėlius lentelė. Taip bandoma pagaliau išspręsti standartų neatitikimą.