„Yandex“ pasidavė Putino įtikinėjimams ir žengia į Maskvos biržą

Bitkoinas yandex

Bitcoin kasimas bitcoin ferma bitkoinas bitcoin mineris m3

Rusijos prezidento kanceliarija jau keletą mėnesių bitkoinas yandex intensyvią rinkodaros akciją, kuria siekiama paskatinti šalies įmones imtis prekybos akcijomis namų rinkoje. Prezidentas Vladimiras Putinas tapo šios reklaminės akcijos veidu ir asmeniškai — spaudoje, televizijoje ir per susitikimus su verslininkais — ragina įmones, kurių vertybiniais popieriais jau prekiaujama kitų šalių biržose, praplėsti akcininkų ratą namų investuotojais.

bitkoinas yandex

Be to, Maskva ragina užsienyje registruotas Rusijos kompanijas persiregistruoti tėvynėje, kad čia būtų mokami ir mokesčiai. Nyderlanduose registruotos "Yandex" akcijomis iki šiol buvo prekiaujama tik technologijų sunkiasvorių lyga vadinamoje "Nasdaq" Niujorko biržoje.

bitkoinas yandex

Rusijos interneto paieškos bendrovė lieka "Nasdaq", tačiau jos vertybinių popierių galima nusipirkti ir Maskvoje. Tiesa, naujų akcijų įmonė leisti nežada. Dalį savo akcijų "Yandex" jau supirko ir perkėlė į Maskvą.

bitkoinas yandex

Iš viešų pareiškimų ir veiksmų, galima daryti prielaidą, kad "Yandex" yra gana liberalių vakarietiškų pažiūrų. Bendrovė net pasamdė Germaną Grefą, buvusį Rusijos ekonomikos ministrą ir dabartinį banko "Sberbank" vadovą, kad šis padėtų organizuoti lobistinę veiklą, siekiant liberalizuoti interneto bendrovių ir paties pasaulinio tinklo reguliavimą Rusijoje. Prieš trejetą metų Niujorko biržoje paskelbusi pirminį viešąjį siūlymą IPO "Yandex" surinko 1,4 mlrd.

bitkoinas yandex

Praėjusiais metais bendrovė pranešė gavusi mln. USD arba grynojo pelno.

bitkoinas yandex

Įmonės pajamos siekė 1,2 mlrd.