Bitkoino kaina pirmą kartą per daugiau nei metus viršijo 9 tūkst. dolerių

Bitkoino doleris, Bitkoino kursas viršijo 10 tūkst. JAV dolerių ir pasiekė aukščiausią lygį per du mėnesius

Nuorodos kopijavimas

Kokia iš tiesų yra Bitkoino kaina? Viena vertus, atsakymas yra paprastas — tiek, bitkoino doleris esate pasirengę už jį mokėti.

bitkoino doleris kaip padaryti papildomus pinigus kolegijos metu

Bet jei esate vos vieno BTC savininkas ir pastatėte ant jo, neduok Dieve, viską ką turite, kokio kainų augimo ribų turėtumėte tikėtis? Pabandykime pažvelgti į bitkoinų maksimalistų ir priešininkų argumentus. Su bitkoino oponentais viskas yra paprasta.

Žemiau pateikiamas Bitcoin kursas USD atžvilgiu ir jo kitimo grafikas.

Pagrindiniai argumentai yra Ponzi schema, BTC kaina niekuo nepadengta, tai geekų keistenybės. Pasak Warreno Buffetto, tai tulpių manija v 2.

bitkoino doleris akcijų rinkos pasirinkimo strategija

Jų nuomone, galutinė BTC kaina yra lygi nuliui. Panagrinėkime kitą kraštutinį požiūrio tašką.

bitkoino monetos bitkoin zetonas bitcoin monetos

Pagal jį Bitkonas taps pasauline valiuta ir visos operacijos visame pasaulyje bitkoino doleris vykdomos naudojant BTC. Kitos valiutos nustos egzistuoti ir visos šalys naudos bitkoinus. Skamba kaip apsirūkusio žmogaus teorija, tačiau vis tiek paskaičiuokime, kiek tokiu atveju galėtų kainuoti bitkoinas. Tuo tarpu Bitkoinų apyvartoje bus daugiausia 21 mln.

bitkoinas | statybusritis.lt

Jei jie pakeis visą pasaulio pinigų pasiūlą, tada 80 trilijonų USD, padalytų iš 21 milijono BTC, duos mums rezultatą, kad kiekviena BTC moneta kainuos apie 3,8 milijono dolerių. Labai mažai tikėtina istorija.

bitkoino doleris botas renka satoshi

Taigi, turime du visiškai priešingus scenarijus ir tiesa dažniausiai slypi kažkur viduryje — nuo 0 iki 3,8 mln. JAV dolerių.

Jei BTC būtų akcijos, mes galėtume atlikti diskontuotų pinigų srautų DCF vertinimą, numatant būsimus pinigų srautus ir diskontuojant juos iki šios dienos. Tai yra standartinis dienos vertės nustatymo metodas įmonėms.

bitkoino doleris opcionų priemokų ribos

Bet Bitkoinai neturi nei įmonės, nei akcijų, nei pinigų srautų, todėl nėra ko vertinti. Tada lieka santykinio įvertinimo galimybė. Tačiau ko atžvilgiu? Kiek kainuoja visas planetoje esantis auksas?

Dienos kadras

Apie 3 trilijonus dolerių. Tai beveik atitinka kai kurias prognozes, kurias matome spaudoje. Pabandykime tą patį skaičiavimą taikyti ir kitiems aktyvams. Tačiau labai svarbu turėti tam tikrą pagrindą. Galbūt, jums tapo aiškiau, kaip rinkos analitikai gauna iš pažiūros atsitiktines prognozes.