Idėjų katalogas kuriantiems savo interjerą

Namu idejos. Namų idėjos, UAB

Turinys

  Norite nemokamai atnaujinti savo namus ar verslo patalpas?

  uždarbis internete 100 per dieną

  Užpildykite šią anketą iki birželio 16 dienos. Šį kartą teikti anketas ypač kviečiame tuos, kurių gyvenimas pasikeitė.

  Gimė naujas šeimos narys, persikraustėte į naujus namus, išsikraustė užaugę vaikai ar atvyko tėvai, o gal visiškai iš naujo pradedate gyvenimą po skyrybų?

  uždarbis bitkoinas 2020 m

  Registruokitės ir tapkite vienais iš ties antrojo sezono dalyvių. Namu idejos pokyčiai — ir versle Rudens sezone bus sprendžiami ne tik iššūkiai namuose, tačiau ir versluose. IKEA interjero dizaineriai gali pasiūlyti sprendimų biurams, mažmeninės prekybos, maitinimo verslams, viešbučiams, įvairioms dirbtuvėms.

  Todėl kviečiame anketas siųsti ir startuolius, šeimų ar individualius verslus. Iš jų buvo atrinktos 7 šeimos, kurioms IKEA interjero dizaineriai atnaujino pasirinktas namų erdves. Galėjote stebėti pokyčius svetainėje, virtuvėje, vaikų kambaryje, miegamajame, balkone ir netgi garaže.

  pažangių rp greitų pinigų

  IKEA interjero dizainerė Toma Montvilaitė padėjo šeimai įsirengti patogų kambarį, kuriame pagaliau telpa viskas: moderni svetainė, jaukus miegamasis ir darbo kambarys. Tomos pasiūlyti sprendimai surinko daugiausia projekto dalyvių ir žiūrovų balsų.

  O visai netrukus geriausio interjero savininkai gaus ir pagrindinį prizą — visų namų atnaujinimą IKEA baldais bei aksesuarais. Sekite naujienas!

  rodo dvejetainių parinkčių signalus