Gerbiamasis skaitytojau,

Nemokamas bitkoinas, Gauk nemokamą RINKŲ savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

opcionų prekybos svetainėse kaip uždirbti daug pinigų, jei studentas

Rašyti komentarą 0 Pirmadienį apie 22 val. Lietuvos laiku įvyko trečiasis bitkoino atidalijimas angl. Iki šiol už vieną teisingai išspręstą bloką bitkoinų kasėjai tą vykdančių kompiuterių savininkai galėjo gauti 12,5 bitkoino, o po padalijimo jie gaus 6,25 bitkoino.

Pirmadienį vieno bitkoino rinkos vertė buvo apie 8.

uždirbti bitino mainus kaip veikia dvejetainių parinkčių robotas

Kasėjų gaunami bitkoinai yra savotiškas atlyginimas už elektros ir kitas bitkoinų kasimo išlaidas. Bitkoino padalijimas reiškia, kad naujų monetų į naudojimą pateks perpus mažiau.

Pirmas bitkoino padalijimas vyko m. Du scenarijai Tiems, kurie bitkoinus naudoja atsiskaitymams, atidalijimas greičiausiai nepadarys jokios įtakos, visgi investuojantiems į bitkoinus šis įvykis gali būti reikšmingas, nes, kaip laukia dalis rinkos dalyvių, sumažėjus bitkoinų pasiūlai gali išaugti jo kaina.

investuoti pinigus į bitkoinus kokios yra pasirinkimo kainos

Anksčiau vykę padalijimai sutapo su sparčiu kainos šoktelėjimu, todėl kai kas laukia, kad taip įvyks ir šį kartą. Bet yra ir perspėjančių dėl priešingo scenarijaus — esą uždarbiui už kasimą nemokamas bitkoinas, kasimas gali nebeapsimokėti ir bitkoinų kaina gali sumažėti.

BITCOIN, BLOCKCHAIN IR KRIPTOVALIUTOS ŽALIEMS/SEMINARAS INTERNETU