Pagrindinės rinkodaros tendencijos 2020 metais

Pagrindinės tendencijos. Pagrindinės rinkodaros tendencijos metais | Vilniaus konferencijų centras

Trečiadienis, 10 liepos 4 pagrindinės tendencijos iš rudens aukštosios mados šou Paveikslėlių galerija Likus keletui mėnesių iki rudens sezono, Paryžiaus aukštosios mados savaitės metu savo kolekcijas pristatę dizaineriaipademonstravo keletą tendencijų, kurių galėsime tikėtis vėliau šiais metais.

pagrindinės tendencijos

Nors aukštąją madą žmonės yra linkę suprasti, kaip ne tendencingą ir sunkiai pritaikomą kasdieniame gyvenime, tačiau tai nereiškia, kad negalime pasisemti idėjų, įsinešti naujovių ir į savo spintą. Pristatome 4 pagrindines tendencijas rudens sezonui. Gyvūnų raštas Tiek sezonų atitarnavęs leopardo raštas kai kuriems gali atrodyti nebemadingas, tačiau prisiminkite, kaip mados dizainerė Jenna Lyons minėjo, jog leopardo raštas yra neutralus.

pagrindinės tendencijos

Dauguma mados dizainerių pasinėrė giliau į gyvūnų karalystę ir į savo dizainus įtraukė ne tik leopardo raštą, tačiau ir žirafos, drūgio bei ištįsusio voro tinklo raštus. Štai jums ir visa gyvūnų karalystė jūsų spintoje.

Pasak jos, interjero tendencija yra bandymas kuriant interjerą reaguoti į šių dienų aktualijas ir padėti žmogui susikurti jam padedančią, pozityviai, įkvepiančiai ar stabilizuojančiai, raminančiai nuteikiančią aplinką. Kaip pavyzdį ji pateikia interjero tendencijas, kurias pastaruoju metu lėmė itin greitai besikeičiantis technologijų pasaulis, kuriame nesunku pasijusti nesaugiai. Mažiau yra daugiau.

Apsiaučiamos suknelės Jeigu jau spėjai nusiminti, jog ateinančiam sezonui teks atsisakyti taip mėgiamų apsiaučiamų suknelių, nenusimink, apsiaučiamų suknelių mada persikelia į rudens sezoną.

Tai puikus pasirinkimas kai nori atrodyti madingai, bet pagrindinės tendencijos jaustis komfortiškai.

pagrindinės tendencijos

Iškreiptos proporcijos Taip visų mėgstami rūbai, pagaminti iš laisvai krentančios medžiagos jau vyrauja mūsų akiratyje keletą sezonų ir neatrodo, kad jie išeidinėtų iš mados. Pečiai visų dėmesio centre Nors ir Pagrindinės tendencijos Kardashian sukurtas įvaizdis kasmetiniam Met Gala renginiui ir traukia visų dėmesį į siaurą liemenį, tačiau madų pasaulio dizainieriai yra linkę savo dėmėsį sutelkti ne į ką kitą, o pečius.

Interjero tendencijos. Ar laikytis?

Paveikslėlių galerija.