Stalas lauko prekybai 1,0m ilgio - Geloma

Prekybos stalas. Turistinis stalas, 79 x 59.5 cm

Gyvos žuvys prekybos centruose: iš kruvinų akvariumų ant šventinio stalo

Rašyti komentarą 0 Europos Prekybos stalas lyderiai pirmadienį su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu aptars prekybą ir investicijas, nepaisydami įtampos dėl Honkongo laisvių ir Pekino elgesio su uigūrų mažuma. Didelio proveržio iš aukšto lygio pareigūnų pokalbio nesitikima. Normalus viršūnių susitikimas, kuriame būtų dalyvavę visų 27 ES narių lyderiai, buvo atšauktas dėl koronaviruso pandemijos. Kinija sako, kad jau septynerius metus rengiamas investicijų susitarimas gali būti pasiektas šiais metais, bet ES pareigūnai perspėja, kad kliūčių lieka, ir tvirtina, jog nesutiks su nepalankiomis sąlygomis vien tam, kad susitarimas būtų sudarytas.

prekybos stalas vietos bitkoinai sukuria piniginę

Pareigūnai taip pat nori, kad Pekinas pagerintų patekimo į rinką sąlygas Europos bendrovėms. Briuselis nori pagarbos intelektinei nuosavybei stiprinimo, subsidijų Kinijos valstybinėms įmonėms mažinimo.

prekybos stalas kaip prekiauti pasirinkimo galimybėmis savaitgaliais

Proveržio nesitikima Pirmadienį didelio proveržio nesitikima, bet ES nori įtikinti Xi Jinpingą suteikti naują politinį postūmį deryboms ir duoti derybininkams daugiau laisvės leistis į kompromisus. Tačiau prekybos stalas pačiu mes turime pripažinti, kad mūsų nesieja bendros vertybės, politinė sistema arba požiūris į tarptautinę bendruomenę. ES į bendradarbiavimą su Kinija žvelgia realiai ir užtikrintai.

prekybos stalas aq dvejetainiai variantai

Susitikime, kuris yra birželio ąją taip pat vaizdo konferencijos formatu vykusio susitikimo tąsa, bus aptarta ir kitų klausimų. Dėl reakcijos į pandemiją bus aptartos sveikatos apsaugos priemonės, įskaitant vakcinų tyrimus, ir socialinis bei ekonominis atsigavimas. ES ketina ginti savo viziją dėl tvaresnio ir saugesnio pasaulio, paragins Kiniją eiti analogišku keliu, akcentuos tarptautinį solidarumą ir neturtingų šalių skolų nurašymą.

prekybos stalas akcijų pasirinkimo sandorių rinka

ES vaizdo konferencijos metu šiandien taip pat akcentuos savo lūkesčius dėl dialogo žmogaus teisių Kinijoje klausimais, išreikš susirūpinimą padėtimi Honkonge ir Pietų Kinijos jūroje.